Google Pixel 9’un sızdırılan görselleri, büyük modelin dönüşünü müjdeliyor

Google’ın yeni akıllı telefonları Pixel 9, 9 Pro ve 9 Pro XL ile ilgili ilgi çekici detaylar teknoloji dünyasının gündemine düşmeye devam ediyor. Güvenilir kaynaklardan gelen bilgilere göre, bu cihazlar tasarım ve donanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Pixel serisinin en yeni üyeleri olarak karşımıza çıkan bu modeller, özellikle tasarım anlamında birbiriyle benzerlikler gösteriyor.

Pixel 9, kompakt bir yapıda olup, köşeleri yuvarlatılmış kutu tasarımına sahip. Sağ tarafında güç ve ses düğmeleri yer alıyor. Arka yüzeyde ise, köşelere kadar uzanmayan, dikkat çekici büyüklükteki yuvarlak hatlı bir kamera modülü bulunuyor. Bu da cihazın tasarımında önemli bir değişiklik olduğunu gösteriyor. Cihazın ön yüzünde ise, çerçevelerin simetrik bir şekilde yerleştirildiği, merkezde delikli bir ekran tasarımı dikkat çekiyor. Pixel 9, 6.03 inçlik ekran boyutuyla kullanıcıların karşısına çıkarken, Pro ve Pro XL modelleri biraz daha büyük ekranlarla geliyor.

Google Pixel 9’un sızdırılan görselleri, büyük modelin dönüşünü müjdeliyor

Pixel 9 Pro ve 9 Pro XL modellerinin ise daha gelişmiş kamera özellikleri ile donatıldığı bilgisi var. Bu modellerde periskop lensin varlığı, fotoğrafçılık konusunda kullanıcılara daha geniş imkanlar sunacağa benziyor. Cihazların boyutları hakkında da bilgiler mevcut; Pixel 9’un boyutlarının 152.8 x 71.9 x 8.5mm olduğu, kamera çıkıntısı ile birlikte bu ölçünün 12mm’ye ulaştığı ifade ediliyor.

Pixel serisinin bu yeni üyelerinin, teknoloji severler tarafından merakla beklenen özellikleri arasında, işlem gücü sunacak yonga setleri, geliştirilmiş kamera donanımları ve kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşıyacak yazılım özellikleri bulunuyor. Google’ın, Pixel serisindeki bu yeni modelleriyle akıllı telefon piyasasında nasıl bir etki yaratacağı ise zamanla ortaya çıkacak. Özellikle Pixel 4’ten bu yana görülmeyen XL isimlendirmesinin geri dönüşü, serinin hayranları arasında ayrı bir heyecan yaratıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x